|
Kilka moich wniosków.
1. Naprawdę dajcie czas Buchalikowi. Na pytanie "po co, to ograny w lidze bramkarz", odpowiadam: choćby po to, by zgrał się z obrońcami. Albo by współpraca z trenerem br. zaczęła jakoś owocować. Pół rundy może być wymierne, choć i na więcej powinien liczyć.
2. Uryga - naprawdę przyzwoity mecz, starałem się skupić na jego grze i jestem podbudowany, może z tego coś być jeszcze.
3. Boguski - będę setnym, który pieje z zachwytu, duży plus dla Smudy, że mu znalazł takie miejsce, gdzie zyskał i on, i Uryga.
4. Smuda - od ok. 60 minuty prosiło się by za Brożka wpuścić Zająca, a za Jankowskiego Guerriera, oni tam umierali powoli a ten dalej bez zmian :/
5. Sadlok kolejny raz pozytywnie, to jest dla mnie największa niespodzianka.
Ostatnio edytowane przez filemon : 03.08.2014 o godz. 23:01.
|