Buchalik zawalona bramka - pierwsza tak naprawdę bezdyskusyjnie i bez żadnych sprzeciwów.
Szkoda.
Co do meczu - a nie mówiłem, że Lech do pojechania? Szkoda, że to forum wytwarza taką toksyczną atmosferę wokół tej bądź co bądź dość ciekawej drużyny.
Bardzo cieszy, że Boguski zagrał świetny mecz

Aż się stare czasy przypomniały. Brożek bez komentarza, jakby tam na szpicy był Zając to na pewno coś by wpadło. Niech się chłop wyleczy dobrze bo szkoda jego i naszych nerwów.