dawiss napisał(a):

|
Trzeba byc niezle nakreconym przeciw Buchalikowi zeby winic go za wiecej niz dzisiejszego karnego w tym sezonie...
|
Eee, Gmoch robił symulacje i wyszło, że Miśkiewicz by to wyciągnął. Dodatkowo Pareiko mógłby sprokurować karne, bo i tak w większości przypadków je bronił, ale jeśli mowa o prokurowaniu... to sprokurowane są fakty odnośnie pewności Buchalika w bramce
