Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 03.08.2014, 21:48
Co tu gadać fajny mecz. Pewnie, że można narzekać że Paweł że Buchalik ale piłka nożna jest grą zespołową i to zespól Wisły Kraków pokonał zespół Lecha Poznań i to na wyjeździe.

A ja powiem cos więcej dobrze że nie pojechali po nich 5:0 bo obawiam się że za tydzień z Ruchem wyszli by na mecz jako półbogowie i mogli by zaliczyć wtopę. Paweł jest na pewno teraz żądny krwi i mam nadzieję, że upuści jej trochę Ruchowi
Odpowiedz cytując