|
Co tu gadać fajny mecz. Pewnie, że można narzekać że Paweł że Buchalik ale piłka nożna jest grą zespołową i to zespól Wisły Kraków pokonał zespół Lecha Poznań i to na wyjeździe.
A ja powiem cos więcej dobrze że nie pojechali po nich 5:0 bo obawiam się że za tydzień z Ruchem wyszli by na mecz jako półbogowie i mogli by zaliczyć wtopę. Paweł jest na pewno teraz żądny krwi i mam nadzieję, że upuści jej trochę Ruchowi
|