Dokładnie po niektórych tutaj widać, jak można manipulować ludźmi kreowaniem wizerunku.
Bosak powiedział dokładnie to samo co JKM. Decyzja o powstaniu idiotyczna, ale chwała Bohaterom, tylko używając innego stylu wypowiedzi. Treść ta sama, dwa efekty.
Ja nie chciałem usłyszeć, że to ogarnięty typ, tylko putinowski sługus i zdrajca. Co jest z wami?
Tak nawiasem mówiąc, jest to gość, który kropla w krople mówi to samo co KNP z tą różnicą, że bardziej przywiązuje wagę do wartości narodowych w życiu społecznym.
Poza tym jak porównuje jego wypowiedzi to nie widzę żadnych różnic. Liberalizm gospodarczy, mała rola państwa w gospodarce, niskie podatki, stop organizacjom gejowskim, dać spokój poczciwym homiosom, nie wtrącanie się państwa w życie ludzi, antyczerwony. Dokładnie kropla w krople JKM, tyle że z Ruchu Narodowego.