Mario Nh napisał(a):

Jezu, miesiąc z życia wyjęty.
Brożek mógł strzelić 4 gole.
Wreszcie dobra taktyka Smudy, a te wszystkie opowiadania o ofensywnej grze były tylko zasłoną dymną. Wreszcie zagęszczenie środka w defensywie i gra kontrą.
Brawo Wisła!
Dziś Buchalik zawalił bramkę, ale generalnie nie jest wart takiej krytyki za całokrztałt w trzech meczach.
Wisła 5, Cracovia 0.
|
Dokładnie tak jak napisałeś, wreszcie dobra taktyka Smudy na ten mecz
Bardzo cieszy taki mecz i takie zwycięstwo, teraz tylko ograć smrody z Chorzowa i dalej do przodu!