Dzideek napisał(a):

|
Widomo coś o dalszych losach Miśkiewicza? Nie ukrywam, że mając go w bramce defensywa prezentowała się pewniej i wartościowej. On w ogóle jest teraz bezrobotny chyba
|
Szuka dalej klubu....natomiast Bunoza bliska przejścia do Hellas Werona.