Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9773
Stary 03.08.2014, 20:56
Dzideek napisał(a):Wyświetl post
Widomo coś o dalszych losach Miśkiewicza? Nie ukrywam, że mając go w bramce defensywa prezentowała się pewniej i wartościowej. On w ogóle jest teraz bezrobotny chyba
Szuka dalej klubu....natomiast Bunoza bliska przejścia do Hellas Werona.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując