To sie porobilo, Garguła w 11stce kolejki a dodatkowo został wybrany GRACZEM KOLEJKI

Dodatkowo w 11stce kolejki znalazł sie Łukasz Burliga. Nie było natomiast Boguskiego, pewnie gdyby cos strzelił to by sie znalazł. Zastanawiali sie takze nad Stiliciem ale go nie wybrali. Krytykowałem Gargułe, ze na skrzydle nie potrafi grac a ten zrobił mi psikusa

Ciekawe czy jeszcze na tej pozycji zagra dobrze