|
Banita
Offline
|
|
palikot napisał(a): 
Czyżby Ruch Narodowy(Bosak) powiedział, że ma krytyczny stosunek do decyzji o powstaniu warszawskim(tak jak podstarzały dziadziuś JKM)? Toż to agenci Putina ten cały Ruch Narodowy jak i również JKM!
|
masz idoli , JKM i Bosak 
|
|