Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 03.08.2014, 19:31
Boguski !!!!!!! chyba zagrał mecz życia ... w obronie :d Ja pierdziele .... mam nadzieje, ze to jakiś promyk nadziei, ze ten jeszcze jest w stanie zagrać dobrze...

A Buchalik hmm poczekajmy do końca rundy. Narazie jest średnio
Odpowiedz cytując