piotrek06 napisał(a):

Szczerze mówiąc to wole takiego Brożka który dochodzi do sytuacji ale ich nie wykorzystuje niż kombinowanie z Gargułą na szpicy i walenie głową w mur bo takie sytuacje ja miał dzisiaj choć niewykorzystane to chociaż napędzają zespół do kolejnych ataków a walenie głową w mur bez rezultatów działa odwrotnie. Oczywiście najlepiej mieć takiego Brożka jak z Pogonią w zeszłym sezonie
|
Jasne, ze tak. Gdy jest jednak kontuzjowany to moze jednak lepiej postawić na Donalda lub T. Zająca? Chociaż 45 minut.
Nieważne dziś to.
