Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 03.08.2014, 19:29
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Szczerze mówiąc to wole takiego Brożka który dochodzi do sytuacji ale ich nie wykorzystuje niż kombinowanie z Gargułą na szpicy i walenie głową w mur bo takie sytuacje ja miał dzisiaj choć niewykorzystane to chociaż napędzają zespół do kolejnych ataków a walenie głową w mur bez rezultatów działa odwrotnie. Oczywiście najlepiej mieć takiego Brożka jak z Pogonią w zeszłym sezonie
Jasne, ze tak. Gdy jest jednak kontuzjowany to moze jednak lepiej postawić na Donalda lub T. Zająca? Chociaż 45 minut.

Nieważne dziś to.
Odpowiedz cytując