Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 03.08.2014, 19:28
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Paweł Brożek. Hm. Tego pana nie opłaca się trzymać na boisku na siłę gdy nie jest w stu procentach zdrowy.
Szczerze mówiąc to wole takiego Brożka który dochodzi do sytuacji ale ich nie wykorzystuje niż kombinowanie z Gargułą na szpicy i walenie głową w mur bo takie sytuacje ja miał dzisiaj choć niewykorzystane to chociaż napędzają zespół do kolejnych ataków a walenie głową w mur bez rezultatów działa odwrotnie. Oczywiście najlepiej mieć takiego Brożka jak z Pogonią w zeszłym sezonie

Odpowiedz cytując