Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 03.08.2014, 19:19
Gościu rozegrał na dobrą sprawę trzy mecze a Wy go już skreślacie. Głowa pod kran.
Na dobrą sprawę w stu procentach i bez dyskusji zawalił tylko dzisiejszą bramkę.

Paweł Brożek. Hm. Tego pana nie opłaca się trzymać na boisku na siłę gdy nie jest w stu procentach zdrowy.

Wiele meczów na wyjeździe Smuda przegrał już w szatni, dziś wreszcie wyciągnął wnioski. Oby to nie był wypadek przy pracy.
Odpowiedz cytując