mtk napisał(a):

ps. szkoda, że nikt nie napisał jeszcze że bramkę z Łęcznej, z Piastem i wolnego z Lechem Miśkiewicz by wyjął z palcem w dupie, bo jest wyższy
Miśkiewicz wyjąłby to z palcem w dupie, bo jest LEPSZY. Miał trudną sytuację zastąpienia Pareiki z dnia na dzień i temu podołał. Buchalik tego nie potrafi. Jest słabym bramkarzem co udowodnił (3 macze 3 jego bramki). Miśkiewicz w trakcie całego sezonu zawalił 2.
Porównywanie Buchalika do Miśka to lekki nietakt.
Mieliśmy bramkarza, który słabo grał nogami, teraz mamy takiego, który słabo gra rękami.
|
Stary, Amica rozje.ana w Poznaniu. Pijemy a nie o jakimś Miśkiewiczu. Jakby był z niego taki kozak to by jakiś klub już znalazł.