Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68452
Stary 03.08.2014, 19:14
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Może Buchalik się wyrobi jeszcze (oby)? Miskiewicz też bardzo słabo zaczynał.

Dobrze, że jego błąd nie przyczynił się do wypuszczenia przez nas zasłużonej wygranej. Jego pewność siebie mocno by ucierpiała. Miśkiewicz też miał takie momenty. Poczekamy, ocenimy.
Odpowiedz cytując