silver03 napisał(a):

|
Może Buchalik się wyrobi jeszcze (oby)? Miskiewicz też bardzo słabo zaczynał.
|
Dobrze, że jego błąd nie przyczynił się do wypuszczenia przez nas zasłużonej wygranej. Jego pewność siebie mocno by ucierpiała. Miśkiewicz też miał takie momenty. Poczekamy, ocenimy.