Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 03.08.2014, 19:12
Jestem pozytywnie zaskoczony bo nie sadziłem, ze wyjdzie nam taki mecz z Lechem. Szkoda akcji Brozka mogło byc przynajmniej 4/5-0 juz w 1 połowie i byłoby po zabawie a tak trzeba było przezyc horror. Na szczescie 3 punkty jada do Krakowa, nic tylko sie cieszyc W konkursie dałem 3-1 dla Lecha ale jak mam takim sposobem tracic punkty to moge to robic co mecz Najgorszy na boisku Brozek za te akcje i Stilic, najlepszy Boguski a zaraz po nim Garguła, dobrze sie zaprezentował rowniez Uryga co akurat było dziwne. A Brozek powinien dac jakis prezent Donaldowi za uratowanie dupska, albo wybrac sie z nim na zaklupy do Galerii
Odpowiedz cytując