|
Dokładnie Matejas_, Misiek przy wielu wolnych puszczał podobne piłki. Buchalika oceniajmy dopiero po rundzie, przyjdzie mecz gdzie wszyscy będą go całować po stopach/rękach za swoje interwencje.
Szacunek dla chłopaków, że grali do końca i mamy 3pkt. Ogromny szacunek dla zaszczutego Boguskiego, który może być objawieniem tej rundy na pozycji def/ofen pomocnika jeśli Franz będzie stosował podobną taktykę.
|