Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 03.08.2014, 19:10
Dokładnie Matejas_, Misiek przy wielu wolnych puszczał podobne piłki. Buchalika oceniajmy dopiero po rundzie, przyjdzie mecz gdzie wszyscy będą go całować po stopach/rękach za swoje interwencje.


Szacunek dla chłopaków, że grali do końca i mamy 3pkt. Ogromny szacunek dla zaszczutego Boguskiego, który może być objawieniem tej rundy na pozycji def/ofen pomocnika jeśli Franz będzie stosował podobną taktykę.
Odpowiedz cytując