krasny napisał(a):

|
Robimy mało transferów ostatnio, ale muszę przyznać że Sadlok póki co daje radę i można być z niego bardzo zadowolonym. Macie podobne zdanie?
|
To jest chyba największe zaskoczenie jak na razie, co do Jankowskiego to średnio, natomiast Buchalik mnie nie przekonuje zupełnie