Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68449
Stary 03.08.2014, 19:03
krasny napisał(a):Wyświetl post
Robimy mało transferów ostatnio, ale muszę przyznać że Sadlok póki co daje radę i można być z niego bardzo zadowolonym. Macie podobne zdanie?
To jest chyba największe zaskoczenie jak na razie, co do Jankowskiego to średnio, natomiast Buchalik mnie nie przekonuje zupełnie

Odpowiedz cytując