Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 03.08.2014, 18:00
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Niestety na razie jeszcze sie nie rozkrecilismy, ostatnie mecze w Poznaniu Nam nie wyszly wiec nie wiem czemu teraz mialobyc inaczej. Zeby tylko Zajac zagrał od poczatku za Sarkiego byłoby dobrze. Niech sie chlopak wykaze w spotkaniu z takim rywalem.
Jak na razie miło sie zaskakuje albo na prawde w koncu Nam zaczna wychodzic mecze albo Lech juz myslami w rewanzu w eliminacjach LE.
Odpowiedz cytując