inna mentalnosc.. oficjalny fanpange Legii z duma prezentuje to zdjecie .. u siebie na tablicy, u nas w przypadku rac oficjalna strona robi tak zdjecia aby nie uwiecznic na niej oprawy z racami

staraja sie to zawsze ukryc i czesto to smiiesznie wyglada

Swego czasu fanpange Legii na facebooku mialo zdjecie profilowe z gosciem w kominiarce, w tle race i flaga "Nieznani sprawcy" ..