Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7123
Stary 03.08.2014, 16:57
inna mentalnosc.. oficjalny fanpange Legii z duma prezentuje to zdjecie .. u siebie na tablicy, u nas w przypadku rac oficjalna strona robi tak zdjecia aby nie uwiecznic na niej oprawy z racami staraja sie to zawsze ukryc i czesto to smiiesznie wyglada
Swego czasu fanpange Legii na facebooku mialo zdjecie profilowe z gosciem w kominiarce, w tle race i flaga "Nieznani sprawcy" ..
Ostatnio edytowane przez aNouc : 03.08.2014 o godz. 17:00.
Odpowiedz cytując