Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 03.08.2014, 15:21
Awatar nie ma tu nic do rzeczy
Po prostu nie potrafimy grać na wyjeździe, chociaż to Polska liga, ona jest nieobliczalna i w tym upatruje niespodzianki
Odpowiedz cytując