Temat
:
[3 kolejka] Lech Poznań - WISŁA Kraków, 3 sierpnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
22
03.08.2014, 15:15
Mario Nh
napisał(a):
Zejdź na ziemię chłopie. Tą drużynę przed widmem spadku trzyma za gębę w szatni kilka nazwisk, którzy oprócz na saldo swojego konta, patrzą też na miejsce w tabeli.
Głowacki, Brożek.
A to dobre. No, a Legia tylko dlatego wygrywa ligę co roku bo ma Radovica i Kuciaka
A Lech Poznań swojego czasu zdobył mistrza bo miał Lewandowskiego i Stilicia !
Bez nich by byli średniakiem ligowym także to wcale taki dobry zespół nie był
Wiadomo zarówno Głowacki jak i Brożek to są kluczowi piłkarze. 7 i 5 miejsce w poprzednich dwóch sezonach to w dużym stopniu ich zasługa. Do spadku jednakże w obu przypadkach było bardzo daleko, więc nie ma co demonizować.
Takie pierdu pierdu tralala. Ty głośne prrrrrrrrrrrr a rzeczywistość swoje. W tym meczu każdy wynik jest możliwy, mamy nieobliczalną drużynę i tyle w temacie. Tak to bywa jak się ma grajków trochę wypalonych, którzy tylko w niektórych meczach pokażą pełnię swoich możliwości. I najśmieszniejsze, że im teoretycznie trudniejszy rywal tym z reguły gramy lepiej. Ja nie spodziewam się cudów. Miejsce na podium byłoby ogromnym osiągnięciem. Miejsce 4-8 bardzo realne - adekwatne do naszego składu. Wszystko poniżej powinno być rozpatrywane w kategoriach porażki, a spadek to byłaby istna katastrofa. Jakby nie było dysponujemy budżetem większym niż ponad połowa drużyn w lidze niezależnie od tego jak źle przedstawia się naszą sytuację finansową w mediach.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 03.08.2014 o godz. 15:21.
s1mone
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do s1mone
Znajdź inne posty napisane przez s1mone