Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
68444
03.08.2014, 14:20
może jest jakiś aktualnie bezrobotny stoper którego Smuda gdzieś tam kiedyś trenował...
nie myślę o mańku
arti