Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 03.08.2014, 13:42
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
apropo- jest szansa sie dowiedziec ilu probednarzowych zwolennikow Nowej Armii Bialej Gwiazdy sie wybiera do poznania czy to to raczej pytanie retoryczne gdzie jestescie zwolennicy nowego kibicowania

To akurat nie pytanie do kibiców, tylko do Bednarza. Jak mamy pojechać jak wyjazdu nikt nie organizuje?
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując