Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 03.08.2014, 13:36
Od 1.12.2012, Wisła wygrała w Ekstraklasie cztery (4) wyjazdowe mecze. Dwadzieścia miesięcy i 4 wyjazdowe wygrane, czyli wychodzi zwycięstwo raz na pięć miesięcy.

Ciekawostka, przez ten sam okres GKS Bełchatów wygrał również 4 wyjazdowe mecze na poziomie Ekstraklasy, zaliczając i po drodze sezon w I lidze. Past Gliwice wygrał w tym czasie 11 razy na wyjeździe.

Wisła od dłuższego czasu trzyma się na powierzchni dzięki wynikom i wygranym na R22. Jeśli tego zabraknie...
Ostatnio edytowane przez thechris : 03.08.2014 o godz. 13:38.
Odpowiedz cytując