Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Seba_kraków
Member
Od: 08.2010
Skąd: Kraków NH
Offline
#
68442
03.08.2014, 13:16
Przecież nowym stoperem będzie Jarek Krzoska.
Bariera nie do przejścia. No i w murze też się przyda.
A jak nie Krzoska to Smuda.
Też grał na stoperze, co prawda trochę minęło ale jak się przygotuje to będzie nie do przejścia.
Seba_kraków
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Seba_kraków
Znajdź inne posty napisane przez Seba_kraków