Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7122
Stary 03.08.2014, 11:28
Chciałbym aby Wisła miała kiedyś prezesa- kibica który zrozumie zarówno fanatyka jak i zwykłego kibica i nie będzie wprowadzał żadnych podziałów jak u nas.
Trochę im zazdroszczę w Warszawie jak widzę co u nas Jacek wyprawia ...
Ostatnio edytowane przez heoij : 03.08.2014 o godz. 11:38.
Odpowiedz cytując