Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 03.08.2014, 11:27
Ty nie przeczytałeś ze zrozumieniem mojego postu. Widzę cień szansy na dobry wynik w tym meczu, ale cały sezon w czarnych barwach. Jeden spadek już przeżyłem, ale zawsze każdy kolejny będzie szokiem. I dobrze pamiętam Wisłę przed erą Cupiała. Dyskutujemy w tym temacie o meczu z amicą, nie o Bednarzu i kto wierzy w Cupiała, a kto nie.
PS O moją inteligencję się nie martw. Martw się o swoją.
Odpowiedz cytując