Temat
:
[3 kolejka] Lech Poznań - WISŁA Kraków, 3 sierpnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
Od: 05.2012
Offline
#
16
03.08.2014, 00:12
jeszcze sie nauczyliscie pokory dzieciaki ...Wisla to juz tylko napis w rubryce ..... przegrana jest gwarantowana ..... oprocz nazwy ta druzyna nie ma nic .... zrozumcie to wreszcie .... Cupialowska Wisla juz nic nie zaczy pilkarsko .... jesli bedzie dolna 8- na co sie zanosi - to dla niektorych bedzie szok spadku ....hehheheh, wiem, wiem , nie miesci wam sie to w glowie , ale panmietajcie ze przed komornikiem-pozyczkodawca Cupialem tez WISLA istniala, i nie bylo takich frajerow jak teraz na trybunach ...temu klubowi niestety jest potrzebny taki wstrzas , bo pies ogrodnika nic do tego klubu nie dolozy i nikomu Go nie sprzeda .... pozdrawiam napalencow i fantastow ....apropo- jest szansa sie dowiedziec ilu probednarzowych zwolennikow Nowej Armii Bialej Gwiazdy sie wybiera do poznania
czy to to raczej pytanie retoryczne
gdzie jestescie zwolennicy nowego kibicowania
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 03.08.2014 o godz. 00:16.
AntyMod
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AntyMod
Znajdź inne posty napisane przez AntyMod