john_doe92 napisał(a):

No to inaczej, czy w razie trzeciego słabego meczu w sezonie byłbyś optymistą przed tymi meczami u siebie Żeby była jasność, ja nie mówię o pięknym 5:0 tylko solidnej obronie i kilku okazjach bramkowych. Zresztą jak nie będzie Głowackiego to nie wiem czy naszą obronę stać na taką udaną obronę Częstochowy i 0:0.
|
Rozumiem o co Ci chodzi i w pełni się zgadzam. Nigdzie nie napisałem, że byłbym optymistą. Po tym co zobaczyłem z Piastem poważnie martwię się czy nie będziemy się bronili przed spadkiem. Pisałem o jednym konkretnym spotkaniu. Mimo, że prezentujemy się słabo, to jeden mecz może nam wyjść. Choć logika na to nie wskazuje, to możemy wywieść szczęśliwy remis z Poznania. O ile zagra Głowacki..