4karol4 napisał(a):

|
Tak, w tym meczu punkt brałbym w ciemno bez względu na styl. Trzeba przywyknąć, że nie jesteśmy już potentatem, od którego wymagano samych zwycięstw po pięknych meczach. Teraz wszyscy skazują nas na porażkę, więc tym bardziej nikt nie będzie nam zarzucał po jakiej grze wywalczyliśmy punkt / punkty. I nie zgodzę się, że musimy zagrać dobre spotkanie. Kiepsko zaczęliśmy sezon, minęły 2 kolejki, a jesteśmy bez zwycięstwa. Potrzeba nam dobrego wyniku żeby ze spokojem przygotowywać się do następnych dwóch meczów u siebie.
|
No to inaczej, czy w razie trzeciego słabego meczu w sezonie byłbyś optymistą przed tymi meczami u siebie

Żeby była jasność, ja nie mówię o pięknym 5:0 tylko solidnej obronie i kilku okazjach bramkowych. Zresztą jak nie będzie Głowackiego to nie wiem czy naszą obronę stać na taką udaną obronę Częstochowy i 0:0.