Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 02.08.2014, 21:00
john_doe92 napisał(a):Wyświetl post
A naprawdę zadowoliłby Cię np. punkt zdobyty w stylu Piasta z zeszłego tygodnia Bo dla mnie to kompletnie bez sensu. Wg mniej wynik ważny ale jeszcze ważniejsze, żeby wreszcie zagrać dobry mecz bo takiego jeszcze w tym sezonie nie mamy na swoim koncie.
Co do kontry to się zgadzam ale na rozluźnienie to bym raczej nie liczył. Dla zainteresowanych moja zapowiedź meczu: http://wislakrakowtaktycznie.blogspo...lech-wisa.html
Tak, w tym meczu punkt brałbym w ciemno bez względu na styl. Trzeba przywyknąć, że nie jesteśmy już potentatem, od którego wymagano samych zwycięstw po pięknych meczach. Teraz wszyscy skazują nas na porażkę, więc tym bardziej nikt nie będzie nam zarzucał po jakiej grze wywalczyliśmy punkt / punkty. I nie zgodzę się, że musimy zagrać dobre spotkanie. Kiepsko zaczęliśmy sezon, minęły 2 kolejki, a jesteśmy bez zwycięstwa. Potrzeba nam dobrego wyniku żeby ze spokojem przygotowywać się do następnych dwóch meczów u siebie.
Odpowiedz cytując