Wyświetl pojedynczy post
john_doe92
Junior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 02.08.2014, 19:50
s1mone napisał(a):Wyświetl post
W dodatku nauczcie się wreszcie patrzeć na grę, a nie na wynik. Jeśli stwarzamy sytuację w meczu, oddajemy multum strzałów i przeważamy w posiadaniu piłki a przeciwnik ma pół akcji i strzela gola wywożąc fartowny remis, wcale nie oznacza, że drużyna zagrała super słaby mecz! W piłce nożnej szczęście jest bardzo ważne - więc skoro z Piastem nic nie wpadło, to to do nas kiedyś wróci bo nie można ciągle mieć pecha.
A oglądałeś ten mecz tak dokładnie? Weź się zastanów ile mieliśmy 100% sytuacji. Bo ja to ich nie naliczyłem za dużo. Mieliśmy przewage ale nic z niej nie wynikało...
Odpowiedz cytując