Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 02.08.2014, 17:18
Po tym co pokazaliśmy tam ostatnio to już raczej gorzej być nie może. I jeśli obrywa się w danym miejscu regularnie to ciężko mówić o wstydzie. No chyba, że dostaniemy 0-4 po beznadziejnej grze.

Chciałbym byś miał rację. Oglądałem dwa mecze ligowe Lecha w tym sezonie, dwa nasze i jakoś nie mogę się zdobyć na ten dziecięcy optymizm.
Odpowiedz cytując