PhantomRanger napisał(a):

|
Coś przebąkiwał, że lubią iść na wymianę ciosów. Jeśli tak będzie to dostaniemy bagaż bramek, a jeszcze z popisami Czekaja w obronie 5 czy 6 straconych nie zdziwi. Brożek też grać pewnie nie będzie, to wejdzie Donald, który nie jest gotowy na 90 minut zamiast np. Zająca.
|
Wcale nie zdziwię się, jeśli, ominąwszy część treningów, Donald zaimponuje jutro świeżością.
Chciałbym, byśmy nieco przerzedzili środek, postawili na szybkie skrzydła (Zając może zagrać z prawej strony?) i nie szli na wymianę ciosów. Tym bardziej, że sfrustrowani nieudaną wyprawą na północ kuchenkorze będą chcieli się odgryźć.