|
wielu by tą głowę straciło.. widząc na żywo co się działo popełniłoby samobójstwo albo by ześwirowało, II wojna światowa to nie był Battlefield, piękne strzelaninki, przejazdy czołgów i pokazy samolotów.. prawdziwa wojna odbywała się gdzie indziej i miała inny charakter.. to obozy koncentracyjne, to palenie ludzi na żywca, glodzenie, przerabianie ludzi na mydlo (!!), przerabianie kosci ludzi na roznego przedmioty domowego uzytku (!!), to okrutne operacje bez znieczulenia, eksperymenty pseudo medyczne na ludziach, to rzucanie przez SS-manów niemowlętami o ścianę, gwałcenie kobiet i wiele innych niepojętych zbrodni.. ustawiali 8 latkow pod sciana.. i oni wiedzieli, ze zaraz zginą.. niewyobrazalny krzyk, rozpacz... bo za nim niemcy przeladuja gnaty, ustawiaja sie... chwila trwa.. to tacy ludzie przezywaja niewyobrazalne cierpnie psychicczne i cali sie trzesą..
Jeden z oficerow SS ktory to zobaczyl najzwyczajniej zwymiotowal i nakazal zaprzestac dalszych biestialskich dzialan... oficer SS
Wielu rzeczywiscie do konca nie wiedzialo co sie dzieje.. owszem, cos tam mogli uslyszec, na luzie podkoloryzowane, ale niejeden z nich po wojnie jak zobaczyl filmy i zdjecia to ządal kary smierci dla tych co to zrobili i dla siebie samego bo uwierzyc nie mogl, ze stal w jednym szeregu z niewyobrazalnymi bestiami i w to, ze nawet najwieksze bestie nie mogą byc przeciez zdolne do czegos takiego..
Niemcy szykowały się na wojnę wielu lat, cała gospodarka, finanse, zapas ludzki został rzucony do budowania wojska.. i zaatakowali Polskę nieprzygotowaną, która dopiero co odzyskała Niepodległość, dopiero się odradzała.. Niemcy nie ruszyły z miejsca.. bo by dostali od Polski wpie.rdol po paru dniach.. nie byli tacy cwani gdy kilka lat wczesniej (przed 39) Polski okręt ostrzeliwal niemieckie pozycje... mialo to miec charakter zaczepny, prowokujacy i ani drgneli.
to nie jest Counter-Strike by rozwazac i kalkulowac, co sie mialo pod reką to się z tym lecialo, z szablą na czolg? jazda.. to byli prawdziwi prze chu..je, prawdziwi pie.rdoleni terminatorzy Polscy, wychowywani w innym swiecie, w gronie innych ludzi, na innych zasadach, cechujac sie innymi wowczas wartosciami..
my lamusy nie mamy prawa glosu..
Chwala bohaterom.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 02.08.2014 o godz. 00:37.
|