palikot napisał(a):

Ja bym proponował aby się szanować i trochę przestać pierd%^&*.
|
Jak już mowa o szacunku, to dodam, że zwracając się bezpośrednio do drugiej osoby piszemy wielką literą. Zwracając się do mnie, czy do kogokolwiek innego z małej litery nie tylko okazujesz brak szacunku, ale i popełniasz przy okazji błąd logiczny. Myślałem do tej pory, że obeznani z żelazną logiką i manierami "Krula" jego zwolennicy powinni o takich podstawowych rzeczach wiedzieć.