Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27850
Stary 01.08.2014, 22:59
palikot napisał(a):Wyświetl post
Ja bym proponował aby się szanować i trochę przestać pierd%^&*.
Jak już mowa o szacunku, to dodam, że zwracając się bezpośrednio do drugiej osoby piszemy wielką literą. Zwracając się do mnie, czy do kogokolwiek innego z małej litery nie tylko okazujesz brak szacunku, ale i popełniasz przy okazji błąd logiczny. Myślałem do tej pory, że obeznani z żelazną logiką i manierami "Krula" jego zwolennicy powinni o takich podstawowych rzeczach wiedzieć.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!