Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 01.08.2014, 22:38
Jeżeli zagra Brożek i będzie miał dobry dzień bramka powinna wpaść, bo z Piastem dzieliliśmy i rządziliśmy w środku pola, ale nie było za dużo dobrych strzałów Brożek tutaj znacznie by pomógł.

Problem leży w obronie, a konkretnie w osobie Głowy/Czekaja jeśli ten pierwszy zagra to o wynik aż tak się nie boję, jeżeli ten drugi... nie radziłbym Dudce wychodzić na boisko, bo choćby grał za dwóch to błędów Urygi, Czekaja i średnio dysponowanego Burligi nie naprawi.
Ostatnio edytowane przez PiVoSH92 : 01.08.2014 o godz. 22:41.
Odpowiedz cytując