Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 01.08.2014, 22:31
Mecz meczowi nierówny, a Lech wcale nie taki mocny.

Widzę tu już masowy lament, bo my jesteśmy niepokonani i mamy 2 pkt w 2 meczach, a Lech zaliczył remis i wygraną

Generalnie żaden wynik mnie nie zaskoczy. Ani nawet 3:0 dla nas, ani 3:0 dla Lecha. Mamy nieobliczalną drużynę, która może spuścić srogi wpierdziel każdemu - włącznie z Legią, ale i może przegrać z każdym.

Trzeba poczekać do meczu. A jeśli mam obstawiać to uważam, że kto pierwszy strzeli bramkę - wygra.
Odpowiedz cytując