Mecz meczowi nierówny, a Lech wcale nie taki mocny.
Widzę tu już masowy lament, bo my jesteśmy niepokonani i mamy 2 pkt w 2 meczach, a Lech zaliczył remis i wygraną
Generalnie żaden wynik mnie nie zaskoczy. Ani nawet 3:0 dla nas, ani 3:0 dla Lecha. Mamy nieobliczalną drużynę, która może spuścić srogi wpierdziel każdemu - włącznie z Legią, ale i może przegrać z każdym.
Trzeba poczekać do meczu. A jeśli mam obstawiać to uważam, że kto pierwszy strzeli bramkę - wygra.