Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27845
Stary 01.08.2014, 22:01
palikot napisał(a):Wyświetl post
To tyle w gestii powstania. Panowie tu piszący właśnie mają taki pogląd na rzeczywistość. Co tam że kilkaset tysięcy wymrze, inni pójdą na wygnanie, miasto zostanie zburzone! Przecież my Polaki jesteśmy waleczny naród potomkowie starożytnych Sarmatów! Kto nam podskoczy no kto? Typowo polskie od stuleci...
Czy naprawdę tak ślepo jesteś zapatrzony, w to, co powiedzą różnej maści "Krule", czy piszesz te teksty na zamówienie? Gdybyś, chociaż odrobinę znał historię albo przynajmniej chciałbyś ją poznać wiedziałbyś, że w lipcu 1944 niemieccy okupanci wezwali mieszkańców Warszawy do budowania fortyfikacji. Prawie 100 tysięcy (nie licząc przestępców i różnych kolaborantów) warszawiaków zbojkotowało, to wezwanie. Myślisz, że Niemcy ot tak po prostu darowaliby, im życie za dokonanie takiego aktu?
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!