Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27841
Stary 01.08.2014, 21:31
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Z tego co wiem w PSL-u zwykle startowali ludzie ideowi, a nie z łapanki, więc nie zdarzały się transfery, bądź odejścia z klubu. Oczywiście trafiły się endemity typu Kozakiewicza, ale były to pojedyncze przypadki. Może 1-2 w skali każdych wyborów.
Dyrektorzy szpitali walczący o utrzymanie posad, różnej maści ludzie ze spółek rolniczych i innych kół gospodyń wiejskich, betoniarze z dawnego ZSL oraz odrzuty z różnych partii. Nie ma co same ideowe towarzystwo... A ten haracz od ludzi z rekomendacji PSL na rzecz partii, o którym kilka dni temu było głośno, to też w imię idei?

Co zaś się tyczy Powstania Warszawskiego, to, ono (niezależnie od końcowego jego rezultatu) zatrzymało na jakiś czas ofensywę Stalina. Gdyby ją, wtedy kontynuował zająłby całe Niemcy. Mając przy granicy komunistyczne Niemcy francuscy komuniści przejęliby władzę i Stalin w białych rękawiczkach miałby w garści całą Europę, bo śladem Francji poszliby komuniści z pozostałych krajów. Ale jak widać niektórzy towarzysze z tego forum żałują, że do tego nie doszło i mogą wypisywać tu swoje wypociny.
Ostatnio edytowane przez Smuga : 01.08.2014 o godz. 21:35.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!