wiesniak84 napisał(a):

|
No i co to ma udowadniac? Zapytaj rodzin ofiar zabitych, rannych, wypedzonych czy to byl najwspanialszy okres ich zycia. Kwestia oceny Powstania pozostaje indywidualna sprawa. Za to pamiec i szacunek dla walczacych na zawsze!!!
|
A mamy też pytać rodziny ofiar wszystkich powstań ? Np. Listopadowego, Styczniowego czy to był najwspanialszy okres ich życia. Bo przecież zamiast siedzieć cicho na dupie, to mieli czelnośc sprzeciwić się wspaniałej Rosji i kochanemu carowi. Smieli łamać carskie prawo, bandyci jedni. Niszczyciele ładu i prządku, to przez nich mamy kłopot z ...OFE
