Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27834
Stary 01.08.2014, 20:22
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Dzieci nie macie zielonego pojęcia a się wypowiadacie. Dowódcy powinni być już dawno temu osądzeni i skazani za tą rzeź. Na szczęście coraz więcej ludzi zaczyna to rozumieć. Tutaj jest np. ankieta http://nowahistoria.interia.pl/ankie...k=newsOfTheDay

Bydło na uroczystościach na Powązkach buczało i gwizdało, a kiedy pojawił się Kaczyński i Macierewicz to klaskali. Prawdziwa patologia.
http://nowahistoria.interia.pl/aktua...k=newsOfTheDay
dawaj wyniki z organu michnika albo waltera , co tam interia, słabiaki, jak korwin zobaczy ile popiera powstanie to ich zamknie i osądzi