Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27832
Stary 01.08.2014, 20:10
Smuga napisał(a):Wyświetl post
@kerim1906 W przypadku tego osobnika nic mnie już nie zdziwi. Może niech jeszcze osądzi Kościuszkę, bo powstanie pod jego batutą również zakończyło się klęską i doprowadziło do III rozbioru Polski. Dla Korwina zresztą Kościuszko jest pewnie rusofobem, który nie chciał pertraktować z pokojowo nastawionym sąsiadem.
jak on to mówi "JEGO EKSCELENCJA PUTIN" a wyznawcy szaleją ze szczęścia i już gotowi do pertraktacji,bloger palikot to wyjaśni, my malutcy jabłka, a oni pertraktacje......i ropka za grosze