Smuga napisał(a):

A startując z list PSL można należeć do innego koła lub klubu radnych niż PSL, czy nie? Sam kiedyś przyznałeś, że sympatyzujesz z Piechocińskim, więc czekam na odpowiedź.
|
Z tego co wiem w PSL-u zwykle startowali ludzie ideowi, a nie z łapanki, więc nie zdarzały się transfery, bądź odejścia z klubu. Oczywiście trafiły się endemity typu Kozakiewicza, ale były to pojedyncze przypadki. Może 1-2 w skali każdych wyborów.
Nie przypominam sobie posła, który startowałby z listy PSL-u jako bezpartyjny. Tomaszewski, czy Macierewicz takimi właśnie posłami są, bądź byli.