Wyświetl pojedynczy post
darean
Senior Member
 
Od: 10.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 01.08.2014, 18:03
Powiem tyle 1 pkt w Łęcznej to ok bo Górnik Łęczna to trudny teren i pewnie nie jednemu da się jeszcze we wznaki , ale mecz z Piastem u siebie to komedia , statystyki po naszej stronie posiadanie piłki , mnóstwo rzutów rożnych , liczne strzały na bramke i co wymęczony remis , te mecze gdzie mamy do dyspozycji najmocniejszą 11 jak narazie to nie wyglądały dobrze a Franek mówił żę podstawowym składem możemy powalczyć z każdym nawet z Legią w Warszawie.
Jeśli chodzi o mecz niedzielny to wierzę w cuda i to że jakieś pkt zdobędziemy tak naprawdę po tym meczu będziemy mieli 100% odpowiedz czy walczymy o pierszą 8 czy o utrzymanie do końca .
Odpowiedz cytując