Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27820
Stary 01.08.2014, 17:56
Jako osoba bezpartyjna Tomaszewski nie miał obowiązku przynależeć do klubu PiS. Członek partii, jeżeli jest to zapisane w jej statucie taki obowiązek zaś ma. Rostowski w 2011 roku należał już do PO, więc ten argument to pudło. Tomaszewski dostał jak na Łódź oraz znane nazwisko słaby wynik i on zrobił PiS kampanię? Gwoli ścisłości Tomaszewskiego formalnie usunęło prezydium klubu PiS, więc pisanie jakoby, to była jednoosobowa decyzja Kaczyńskiego jest mijaniem się z faktami.

http://wybory2011.pkw.gov.pl/cpr/sjm...e79add76f.html
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!