Wyświetl pojedynczy post
Greeg
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7110
Stary 01.08.2014, 17:37
Taki lekki offtop dla tych, którym race na stadionach się nie podobają i popierają łysą pałę w tej kwestii.

Już od kilku lat widać, że ze stadionów przeniosły się też na ulice i potrafią wydatnie przyczynić się do podniesienia walorów estetycznych niektórych podniosłych momentów jak np. dzisiejsza siedemdziesiąta rocznica Powstania Warszawskiego. Pewnie można by to zorganizować bez nich bo tutaj to jednak "świecidełka" i liczy się coś zupełnie innego - pamięć i szacunek, ale czy wizualnie nie dodają jednak blasku ...
Odpowiedz cytując