Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 01.08.2014, 16:35
Każdy punkty to będzie miła niespodzianka. Realnie jak podejdziemy poważnie do tematu to dostaniemy na spokojnie 2-0 i pozamiatane.
Jak Franzowi sie zachce radosnej piłki i wymiany ciosów to się to źle skończy dla nas.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując