|
Ponoć Głowa jednak zagra. Ale patrząc na cały skład i wnioski jakie wyciągnął Smuda od czasu spotkania z Piastem niestety nie wygląda, to wszystko dobrze. Obym się mylił, ale zanosi się na blamaż lub w najlepszym razie fartowny remis.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
|